UWAGA ZBIÓRKA Stowarzyszenie Gmina Aktywna +, zwraca się z prośbą do Mieszkańców Gminy o przynoszenie do Centrum Kultury i Promocji materiałów oraz tekstyliów tj: obrusy, zasłony, firany, koce, poduszki (do dnia 14.11.2019 r). Zebrane materiały będą wykorzystane podczas festynu EKO, który organizowany będzie w ramach „Projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

Projekty z funduszu sołeckiego wybrane

W dniu 8.09.2019 odbyło się zebranie wiejskie w Łuczycach, którego głównym celem było przedstawienie i wybór projektów do realizacji z funduszu sołeckiego. Obecni na zebraniu mieszkańcy podjęli uchwałę w sprawie zagospodarowania środków z w/w w roku budżetowym 2020 na następujące Czytaj dalej Projekty z funduszu sołeckiego wybrane

UWAGA!!! SKAŻONA WODA!!!!

UWAGA KOMUNIKAT W SPRAWIE WODY!Komunikat dla mieszkańców miejscowości Baranówka, Sadowie, Goszcza oraz części Łuczyc(do torów kolejowych od strony Kocmyrzowa) zaopatrywanych w wodę przeznaczoną do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Sadowie. W związku ze stwierdzonym przez Sanepid skażeniem wody bakteriami grupy Czytaj dalej UWAGA!!! SKAŻONA WODA!!!!

Walne zebranie członków Stowarzyszenia „Nasze Łuczyce”

W środę, 17.04. 2019, o godz. 19.00 w szkole podstawowej w Łuczycach odbędzie się Walne zebranie członków Stowarzyszenia „Nasze Łuczyce”. Mile widziane są także osoby, które dopiero chcą aktywnie włączyć się w działalność na rzecz naszej społeczności. Na zebraniu zostaną Czytaj dalej Walne zebranie członków Stowarzyszenia „Nasze Łuczyce”