Księga gości

Zachęcamy do pozostawienia pamiątkowych wpisów.

15 myśli nt. „Księga gości

 1. ….WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ŁUCZYC JAK I ICH SYMPATYKOM SKŁADAM ŻYCZENIA NOWOROCZNE > ABY NADCHODZĄCY ROK PRZYNIÓSŁ WAM WIELE RADOŚCI , SZCZĘŚCIA , OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH , I TAK BARDZO DLA NAS WAŻNEGO ZDROWIA….czego życzę serdecznie i mam nadzieje że się spełni

 2. Prosze pomocy!!! poszukuje namiarow na dziewczyne ktora obslugiwala mnie kilka dni temu w niedzielny wieczor w sklepie w luczycach za mostem, chuda, z brazowymi dluzszymi wlosami, z usmiechem od ucha do ucha!

 3. Bardzo się cieszę, że powstała taka strona. Napewno jest ona potrzebna. Jednak wydaje mi się mało czytelna. Sugeruję, żeby aktualności, ważne ogłoszenia znalazły się na stronie głównej, bo te informacje najbardziej wszystkich interesują a w obecnym stanie ja – osoba przez pracę zmuszona do oglądania setek najróżniejszych stron internetowych – miałam problemy z ogarnięciem specyfiki tej strony. Sugeruję także, aby sekcja ogłoszenia drobne była w formie forum lub luźnych wpisów.
  Mimo wszystko podziwiam dokonana pracę i gratuluję.
  Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Łuczyc!!:D

 4. Swietna inicjatywa! Statystyki pokazuja ze potrzebna byla tak strona. Proponuje wrzucic info na tablicach ogloszeniowych na terenie gminy. Moze warto rozbudowac forum: car pooling do Krakowa, ciekawe wydarzenia w gminie, etc.

  Pozdrawiam wszystkich mieszkancow

 5. …..WITAM i pozdrawiam wszystkich mieszkańców ŁUCZYC….gratuluję świetnej strony……i wysiłku prowadzących……>>>>miło ale to bardzo miło …powspominać czasy spędzone w Łuczycach(bo niestety pisze to emigrant)…. aktualności też cieszą

 6. Chciałbym złożyć serdeczne podziękowanie osobom, które stworzyły serwis poświęcony Łuczycom.

  Dla mnie Łuczyce to miejsce magiczne. Tutaj zostawiłem moje dzieciństwo. Niemal każde wakacje spędzałem w Łuczycach. W Łuczycach mieszkali moi dziadkowie, oraz bracia mojej mamy. Do dzisiaj mieszka tutaj moja ukochana kuzynka – Bożenka Rosiek z d. Formicka, którą serdecznie pozdrawiam.
  Dzisiaj będąc na drugim końcu świata 🙂 mogę przenieść się w przeszłość i wspominać czasy dzieciństwa. Dzisiaj – dzięki tej fantastycznej stronie – mogę podziwiać jak Łuczyce rozkwitły.

  Echhh… może kiedyś przyjadę do Łuczyc i przysiądę przy strumyczku, który szepcząc cichutko opowie mi co od 20 lat mojej nieobecności w Łuczycach się wydarzyło 🙂

  Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Łuczyc!

  • Witamy !!!
   Wszystkie komentarze powinny znajdować się w Księdze gości, ale jak do tej pory jeszcze nikt żadnego nie zostawił 🙂
   Dlatego zachęcamy do wpisywania.
   Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*