Poezja

Kącik poetycki naszych Mieszkańców.

Zapraszamy do naszej ”Szuflady Poetyckiej”. Jeśli kochacie poezje,piszecie wiersze to zachęcamy do podzielenia się swoją twórczością.


Skarb

Miną dzionki,skoszą łąki,                                                                                                 przyjdzie jesień,śnieg już taje,                                                                                                   że to wczoraj mi się zdaje.

I tak w koło,                                                                                                                                  wiele razy się wydarzy.                                                                                                      Zsiwiejemy,pobrzydniemy,                                                                                                                                                  ale to co w sercu teraz mamy,                                                                                                    to nikomu nie oddamy.

Aż do śmierci zachowamy.                                                                                                         No bo siebie przecież mamy.

Giordano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*