Drugie życie stacji PKP

ŁUCZYCE W ODŚWIEŻONYM STYLU

Od września br.co niektórzy zastanawiali się co będzie na stacji PKP w starej poczekalni. Po wielu latach zapomnienia, nagle zaczął sie remont. Domysłom nie było końca. Wszystko wyszło na jaw dopiero pod koniec października, gdy swoje drzwi otworzył pierwszy w Łuczycach salon fryzjerski. 

Właścicielka pani Justyna Sabat, po wielu latach zdobywania doświadczenia w Krakowie, postanowiła, że Łuczyce „są tego warte” – jak mówi reklama kosmetyków L’Oréal. Nawiązanie nie jest przypadkowe, ponieważ Salon Justyna Sabat otrzymał prestiżowy tytuł salonu expert L’Oréal Professionnel.

Pani Justyna powiedziała, że zawsze chciała otworzyć swój salon a Łuczyce – gdzie wiąże się Jej hiatoria rodzinna i dzieciństwo, były dla Niej naturalnym wyborem. Jej salon jest miejscem, gdzie można poczuć się wyjątkowo. Tu pracuje się nad podkreśleniem naturalnego piękna, które jest w każdym z nas. W Jej salonie jest miejsce tylko na najwyższą jakość zarówno kosmetyków, jak i usług. To kawałek krakowskiego stylu w Łuczycach. Pani Justyna zaprasza serdecznie!

Wnętrze zachowało swój przedwojenny charakter. Salon wykończony jest w stylu, który łączy stare i nowe. Po wejściu można poczuć, że jest to miejsce wyjątkowe. Profesjonalne, ale nadal komfortowe i przyjazne. Znajdują się tu dwa stanowiska fryzjerskie, oraz stanowisko do manicure. Usługi fryzjerskie są przystępne a rezerwacji można dokonywać on-line na www.justyna-sabat.nakiedy.com lub telefonicznie 608-514-519

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*