Artykuł w Gazecie Krakowskiej

Dnia 1 lutego 2011 roku w Gazecie Krakowskiej ukazał się artykuł poświęcony naszej stronie internetowej. Ponieważ nie wszyscy mieszkańcy mieli okazję go przeczytać to przedstawiamy go poniżej.

Cieszymy się że Łuczyce  zostały zauważone.

2 Replies to “Artykuł w Gazecie Krakowskiej”

  1. ……cieszy i cieszyć będzie….c.d.-otóż jeżeli chodzi o Łuczyce w mediach to możemy się jeszcze pochwalić (a to za sprawą PKP i pociągów przejeżdżających przez naszą wioskę) parę lat temu pewien redaktor zauważył..jadąc do Warszawy napis na magazynach i z tego tytułu dostaliśmy złotą czcionkę w telexpresie …..co powiem nawet było bardzo miłe choć napis :MIASTO SEXU I BIZNESU ….nie jest tak do końca chyba wizytówką Łuczyc………lecz istnieje on- od bardzo dawna i jak najbardziej pasuje na zdjęcie tygodnia …lub jak w przeszłości ….. na złotą czcionkę…….dodam jeszcze tyle że telexpres dwa razy mówił na temat tego napisu …. raz wraz ze zdjęciem 🙂

  2. ….cieszy ….i cieszyć będzie za każdym razem….gdy tylko szerzej o Łuczycach będzie…. a tak z dawniejszych czasów to przypominam sobie iż bywało że i telewizja bywała w naszej wioseczce…..>>> a to za sprawą niefortunnie położonego w okolicy stacji PKP w zimie asfaltu w ,który to wchodziliśmy nieraz nieświadomie lub z pośpiechu, aby zdążyć na pociąg…..asfalcik wiecznie topliwy …..ale to było dawno …telewizja była…reportaż był ,nawet doczekał się emisji …..ale potem jak to w dawnych realiach …nic z tym nie zrobiono i ku uciesze dzieci ,które przychodziły tam z kapslami od butelek aby coś tam ułożyć z nich …….asfalcik dalej wciągał wszystko….. 🙂 ALE CIEKAWE CZY ON DALEJ NIE WCIĄGA ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*