JUŻ PO BALU…

Dnia 6 lutego 2016 roku, już po raz kolejny Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach, zorganizowała Bal Karnawałowy w klimacie lat 70 – 80- tych. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zorganizowany został Bal w klimacie lat 50-tych.

Podczas tegorocznego balu, można było spotkać min: Madonnę, Robotnika, Milicjanta, Hipisa, czy Rockmana. Były zabawy i konkursy, gdzie można było wygrać wiele cennych nagród a główną nagrodą zdobytą za najlepsze przebranie była dla mężczyzny – golarka a dla kobiety – suszarka do włosów. Panie za udział w zabawach otrzymały rajstopy i goździka (jak za czasów PRL).

W rogu sali wystrojonej plakatami z PRL-u, znajdował się ”Kącik Wspomnień”, na którym można było zobaczyć przedmioty pochodzące z minionego okresu min: gramofon, płyty winylowe, stare radia, magnetofon szpulowy, dawne pieniądze i wiele innych.

Z roku na rok mieszkańcy Łuczyc, coraz chętniej biorą udział, w tego typu imprezach. Coraz odważniej, wchodzą w klimat, przebierając się w stroje z tamtych lat. Zobaczymy czym Rada Rodziców zaskoczy nas w przyszłym roku.

Uzyskane pieniądze ze sprzedaży biletów, zostały przekazane na cele szkoły w Łuczycach.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tej imprezy.

Rada Rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*