Mecz z Podgórze Kraków

15 września br. o godz. 16.00 na boisku sportowym w Podgórzu, rozegrany został mecz piłki nożnej reprezentacji Łuczyc  z drużyną „Podgórze Kraków”.

Pierwszą bramkę strzelił Dawid Lichoń, ale mimo wielu ciekawych akcji, nie udało się zdobyć drużynie „Strzelców” kolejnych bramek i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla „Podgórza”.

W drugiej połowie nasza drużyna zdobyła bramki strzelone przez Jana Rogowskiego i dwie kolejne, strzelone przez Dawida Lichonia. Walka była zacięta i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla przeciwników.

Pierwsze kroki w rozgrywkach dla początkującej drużyny są zawsze trudne, ale w opinii fachowców, drużyna „Strzelca” ma duży potencjał. Wiele pracy przed nimi, ale są ambitni i nie boją się stawianych przed nimi wyzwań. Jest to drużyna dobrze rokująca na przyszłość. 🙂

2 myśli nt. „Mecz z Podgórze Kraków

  1. Dobry pomysł; niezależnie powinniśmy brać udział w ich meczach jako kibice; pełne emocji i fajnego klimatu
    naszym chłopcom należy pomagać swoją obecnością

  2. Chłopaki tak trzymać, dajecie z siebie wszystko i to najważniejsze. Cieszmy się, że mamy taką drużynę, bo mają duży potencjał i kiedyś mogą dużo osiągnąć. Fajnie, że podtrzymują tradycję sportową Łuczyc, choć to nie Kosynierzy tylko Strzelcy, ale jest to nazwa, która też wpada w ucho. Można by im hymn wymyślić np do melodii – Maszerują Strzelcy maszerują…. tylko słowa zmienić- Grają Strzelcy Grają……a może ktoś ma jakiś pomysł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*