Mecz z Podgórze Kraków

15 września br. o godz. 16.00 na boisku sportowym w Podgórzu, rozegrany został mecz piłki nożnej reprezentacji Łuczyc  z drużyną „Podgórze Kraków”.

Pierwszą bramkę strzelił Dawid Lichoń, ale mimo wielu ciekawych akcji, nie udało się zdobyć drużynie „Strzelców” kolejnych bramek i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla „Podgórza”.

W drugiej połowie nasza drużyna zdobyła bramki strzelone przez Jana Rogowskiego i dwie kolejne, strzelone przez Dawida Lichonia. Walka była zacięta i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla przeciwników.

Pierwsze kroki w rozgrywkach dla początkującej drużyny są zawsze trudne, ale w opinii fachowców, drużyna „Strzelca” ma duży potencjał. Wiele pracy przed nimi, ale są ambitni i nie boją się stawianych przed nimi wyzwań. Jest to drużyna dobrze rokująca na przyszłość. :-)

2 myśli nt. „Mecz z Podgórze Kraków

1. Dobry pomysł; niezależnie powinniśmy brać udział w ich meczach jako kibice; pełne emocji i fajnego klimatu