Mecz z Tramwajem Kraków

13.09 br. o godz. 17.00 na boisku sportowym w Łuczycach, został rozegrany mecz pomiędzy drużynami młodzików:  „LKS Kosynierzy-MDM Strzelec” a drużyną „Tramwaj Kraków”. Młodzi chłopcy, dzielnie walczyli pomimo niesprzyjającej pogody. Deszcz i wiatr utrudniały im grę.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla „Tramwaju”. W drugiej połowie pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Jan Rogowski a następną Dawid Lichoń. Niestety ostateczny wynik to 5:2 dla drużyny przeciwnej. Był to pierwszy mecz o ligowe punkty, ale nie zniechęceni tym wynikiem zawodnicy „Strzelca” powalczą dzielnie w następnych rozgrywkach. Terminarz rozgrywek znajduje się w zakładce INFORMACJE STRZELCA