Ogłoszenie

Trwają prace remontowe i porządkowe przy kapliczce Matki Bożej, powyżej Kaplicy, przy wiadukcie kolejowym. Zakresem prac objęte będą: figura, postument, ogrodzenie, oraz mur zewnętrzny. Na dzień dzisiejszy trwają rozmowy o sposobie odnowy figury, oraz postumentu ze schodami. Na ukończeniu jest renowacja ogrodzenia.

Osoby posiadające informacje dotyczące historii tej kapliczki, lub chciały by w jaki kolwiek sposób włączyć  się w prace, mogą zgłosić się do księdza Proboszcza, p.Józefa Rośka, lub p.Adama Przewoźnika.

Napis na tablicy kapliczki:

” MARIO

BĄDŹ

NAM MATKĄ

FUN.WSI ŁUCZYCE ROK 1958

3 myśli nt. „Ogłoszenie

  1. Chcieliśmy za pośrednictwem strony podziękować naszej Pani Radnej Jadzi Łach za zaangażowanie w zrobienie asfaltu w Łuczycach (osiedle pod Zwierzyńcem). Wszyscy jak dotąd tylko obiecywali i na tym się kończyło, dopiero dzięki uporowi i przysłowiowej walce o tę drogę- ona w końcu została wyasfaltowana. Pani Jadziu wielki szacunek za profesjonalizm i pogodę ducha. Tak trzymać i nie zrażać się przeciwnościami. Jeszcze raz dziękujemy!

  2. Lubie wracac na ta strone ale musze przyznac ze ciezko bylo ja znalezc w google, byla gdzies na 4 stronie. Przydalo by sie jej pozycjonowanie polecam wpisac w google :
    seo stronka z seo poradami
    i znajdziesz tam ciekawy i darmowy sposob na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach

    • Ha, ha, ciekawe w jakiej wyszukiwarce PawellH jej szukał, bo po wpisaniu w google słowa Łuczyce jest na pierwszej pozycji, na pierwszej stronie :)).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*