Ogłoszenie Rodziny Kolpinga

Drodzy Państwo,
Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Luborzycy w partnerstwie ze Związkiem Centralnym Dzieła Kolpinga w Polsce rozpoczyna realizację projektu „Nie tacy straszni jak nas malują – Seniorzy dla Seniorów”,  finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2012. Projekt będzie realizowany w okresie od czerwca do grudnia 2012 r. na terenie trzech małopolskich powiatów: brzeskiego, krakowskiego i oświęcimskiego.
Do udziału w nim zapraszamy aktywne i zaangażowane społecznie osoby powyżej 50 roku życia, wyrażające chęć działania na rzecz seniorów lokalnej społeczności.
Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń komputerowych oraz rozwoju osobistego w blokach weekendowych od lipca do października 2012 , wykształcenie liderów społecznych wśród osób starszych, a także założenie Kolpingowskich Klubów Seniora z bogatą ofertą kulturalno-społeczną w trzech miejscowościach: Chełmku, Jadownikach i Luborzycy.
Aby zgłosić się do projektu wystarczy wypełnić załączoną ankietę motywacyjną i dostarczyć ją do 22.06.2012 r. przedstawicielom Rodzin Kolpinga:
Spośród kandydatów zostanie wyłonionych 18 osób (po 6 dla każdej miejscowości), które zostaną zaproszone na spotkanie informacyjne pod koniec czerwca 2012 r. Zachęcamy, aby Państwo promowali nasz projekt wśród znajomych.
Bliższych informacji o projekcie udziela jego koordynator Michał Ptak
pod nr tel. 12 418 77 77 lub drogą mailową: mptak@kolping.pl.
lub osoby zajmujące się zgłoszeniami w każdej z Rodzin Kolpinga w Chełmku, Jadownikach
i Luborzycy.
Ankiety proszę przesyłać drogą mailową bądź osobiście – do RK  Luborzyca
Katarzyna Prusak tel. 504 104 012 e-mail: kprusak@kolping.pl.
Janina Scheib tel. 604 463 383 e-mail: jsheib@kolping.pl.

FIO ankieta Seniorzy

opis projektu – Seniorzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*