Piłkarskie emocje – ciąg dalszy.

„10.10.2012r. odbył się kolejny mecz naszej drużyny. Tym razem z drużyną Rybitwy Kraków. Po niezwykle emocjonującym widowisku mecz zakończył się remisem 3:3. Autorem bramek był Dawid Lichoń. Jak zwykle cała drużyna oddała swoje serce i olbrzymią ilość zaangażowania i siły. Mieliśmy wiele okazji bramkowych: zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. I jak to bywa: niewykorzystane okazje się mszczą… stąd ten remis.

Ale bardzo się cieszymy z jednego punktu, i bardzo Wam dziękujemy za wasz wysiłek i ofiarność.

Przed meczem odbyły się dwie piękne uroczystości: do drużyny została oficjalnie przyjęta Julia Klimas, która rozegrała wspaniałe zawody będąc niezawodną na lewej obronie: GRATULUJEMY. Przyjęcia do drużyny wraz z wręczeniem pamiątkowego medalu dokonał trener pan Andrzej Jamborski.

Druga uroczystość to przyjęcie do drużyny najwierniejszego kibica LKS Kosynierzy MDM Strzelec, prawie piłkarza i prawie ministranta Filipa Rogowskiego, który na stałe wpisuje się w wizerunek łuczyckiego boiska: nie opuszcza żadnego treningu i meczu: zawsze pięknie kibicuje na swoim żółtym foteliku i po swojemu przeżywa to, co się dzieje na boisku. Medal wręczył trener a podziękowanie przekazali osobiście wszyscy zawodnicy. W imieniu Filipa dziękuję, bo on sam Wam tego nie potrafi powiedzieć.

A jako Tata i w imieniu Mamy bardzo Wam za ten gest dziękujemy. To znak, że  będą nawet niepełnosprawnym dzieckiem można być akceptowanym i włączonym w życie społeczności, w której się mieszka. To duża sprawa i znak wielkiej dojrzałości. Dziękujemy.

Następny mecz, niedziela godzina 12.00 w Krakowie. Duży autokar jest podstawiony o godz.10.00 pod remizę. Wszystkich chętnych zapraszam na wspólny wyjazd.

Grzegorz Rogowski – dziś raczej tata”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*