PO BALU :-)

Dnia 14.02.2015r odbył się po raz pierwszy Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach. Uczestnicy balu bawili się w klimacie lat 50- tych. Mieli stroje z „tamtych” lat i tańczyli przy muzyce min: Elvisa Presleya , Filipinek i innych znanych wykonawców. Pan wodzirej uczył wszystkich tańczyć twista i rocka. Remiza OSP Łuczyce, gdzie odbyła się impreza, była wypełniona po brzegi a że były to akurat Walentynki, to sala była udekorowana w kolorze czerwonym, wszędzie wisiały balony i serduszka.

Można było skosztować pysznych przekąsek min: sałatki, ciasta, oponki, chrust, koreczki śledziowe i wiele innych pyszności. Były dania gorące, zimne napoje, kawa i herbata.

Podczas balu wylosowano szczęśliwy numer biletu, którego para otrzymała w nagrodę pyszny walentynkowy tort. Panowie mogli swoim partnerkom zakupić czekoladę. Wybrano też króla i królową balu, którzy mieli najładniejsze przebranie.

Zabawa była przednia i bawiono się do białego rana a uzyskany dochód z tego wieczoru, został przekazany na zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci ze szkoły w Łuczycach.

Zdjęcia z balu można zobaczyć w GALERII WYDARZEŃ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*