Podziękowanie!

Zarząd LKS „Kosynierzy”- MDM „Strzelec” Łuczyce składa serdeczne podziękowanie wszystkim mieszkańcom Łuczyc za udział w „Niedzielnym Święcie Piłki Nożnej”.

Liczna obecność cieszy nas wszystkich, a zwłaszcza naszą młodą drużynę, dla której wszyscy podjęli trud organizacji festynu i zawodów. Mimo przegranej wszyscy doceniamy ich wysiłek i wiemy, że sukcesy przychodzą z czasem, a widzieliśmy, że nasze dzieci mają wielki potencjał – potrzebujemy trochę czasu i szczęścia – tu dziękuję serdecznie za pracę naszym trenerom p.Andrzejowi Jamborskiemu i p.Andrzejowi Miziurze.

Szczególne podziękowanie dla wójta p.Marka Jamborskiego wraz ze swoimi współpracownikami z Gminy za „ważny wkład”, obecność na festynie i wsparcie merytoryczne przy działaniach formalnych związanych z działalnością klubu. Podczas ich załatwiania w gminie spotkałem samych życzliwych dla naszej inicjatywy urzędników: wszystkim bardzo dziękuję.

Księdzu Franciszkowi za 3xS: serce do klubu i dzieci, serdeczność dla inicjatywy rodziców i sponsoring. Księdzu Proboszczowi za obecność i słowo: mamy nadzieję, że inicjatywa zapoczątkowana przez ks.Franciszka wyda dobre owoce dla całej społeczności.

Wyrazy szacunku wszystkim lokalnym przedsiębiorcom, drukarni, firmom wykonawczym i osobom prywatnym wspomagającym bezinteresownie dzieło odbudowy infrastruktury boiska. Dziękuję sklepom za wsparcie, rodzicom za ciasta, kolegom za grilla, wszystkim za życzliwość.

Bez naszych strażaków, ich życzliwości i udzielanego nam wsparcia, wiele spraw nie udałoby się załatwić tak sprawnie i profesjonalnie. Liczę na dalszą wspólną pracę. Dziękuję.

Na ręce p.Jarka Boruczkowskiego składam podziękowanie wszystkim zaangażowanym członkom Stowarzyszenia „Nasze Łuczyce” – ich wsparcie i merytoryczne uwagi pomogły sprawnie przeprowadzić niedzielne spotkanie.

Pani Dyrektor Danucie Kozyrze i gronu nauczycielskiemu za obecność, przygotowanie oprawy meczu, oraz za opiekę nad zajęciami sportowymi. Radzie Rodziców szkoły, z p.Joanną Drwal na czele: za pomoc i obecność – dziękuję.

Wszystkim życzliwym, których ominąłem – dziękuję.

Niezastąpionej pani Jadwidze Łach – za całokształt.

Grzegorz Rogowski

prezes LKS „Kosynierzy” MDM „Strzelec”

3 myśli nt. „Podziękowanie!

  1. Panie Grzegorzu , serdecznie gratuluję wspaniałej sportowej imprezy. Dziękuję wszystkim za społeczny wkład pracy na rzecz naszych dzieci. Łuczycki potencjał to ludzie, którzy wspólnie podejmują różne działania dla naszego wspólnego dobra.
    Pozdrowienia dla opiekunów, trenerów, zawodników!! ŁUCZYCE DO BOJU… …..tzn „STRZELCY ŁUCZYCE” !!!!!!

  2. aż się serce raduje jak sie to czyta bo w końcu się ktoś wziął za to boisko i za młodzież przede wszystkim:) mam nadzieje ze będzie sie to rozwijać i w końcu Łuczyce będą miały klub jaki już dawno tu powinien być!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*