Podziękowanie!

Zarząd LKS „Kosynierzy”- MDM „Strzelec” Łuczyce składa serdeczne podziękowanie wszystkim mieszkańcom Łuczyc za udział w „Niedzielnym Święcie Piłki Nożnej”.

Liczna obecność cieszy nas wszystkich, a zwłaszcza naszą młodą drużynę, dla której wszyscy podjęli trud organizacji festynu i zawodów. Mimo przegranej wszyscy doceniamy ich wysiłek i wiemy, że sukcesy przychodzą z czasem, a widzieliśmy, że nasze dzieci mają wielki potencjał – potrzebujemy trochę czasu i szczęścia – tu dziękuję serdecznie za pracę naszym trenerom p.Andrzejowi Jamborskiemu i p.Andrzejowi Miziurze.

Szczególne podziękowanie dla wójta p.Marka Jamborskiego wraz ze swoimi współpracownikami z Gminy za „ważny wkład”, obecność na festynie i wsparcie merytoryczne przy działaniach formalnych związanych z działalnością klubu. Podczas ich załatwiania w gminie spotkałem samych życzliwych dla naszej inicjatywy urzędników: wszystkim bardzo dziękuję.

Księdzu Franciszkowi za 3xS: serce do klubu i dzieci, serdeczność dla inicjatywy rodziców i sponsoring. Księdzu Proboszczowi za obecność i słowo: mamy nadzieję, że inicjatywa zapoczątkowana przez ks.Franciszka wyda dobre owoce dla całej społeczności.

Wyrazy szacunku wszystkim lokalnym przedsiębiorcom, drukarni, firmom wykonawczym i osobom prywatnym wspomagającym bezinteresownie dzieło odbudowy infrastruktury boiska. Dziękuję sklepom za wsparcie, rodzicom za ciasta, kolegom za grilla, wszystkim za życzliwość.

Bez naszych strażaków, ich życzliwości i udzielanego nam wsparcia, wiele spraw nie udałoby się załatwić tak sprawnie i profesjonalnie. Liczę na dalszą wspólną pracę. Dziękuję.

Na ręce p.Jarka Boruczkowskiego składam podziękowanie wszystkim zaangażowanym członkom Stowarzyszenia „Nasze Łuczyce” – ich wsparcie i merytoryczne uwagi pomogły sprawnie przeprowadzić niedzielne spotkanie.

Pani Dyrektor Danucie Kozyrze i gronu nauczycielskiemu za obecność, przygotowanie oprawy meczu, oraz za opiekę nad zajęciami sportowymi. Radzie Rodziców szkoły, z p.Joanną Drwal na czele: za pomoc i obecność – dziękuję.

Wszystkim życzliwym, których ominąłem – dziękuję.

Niezastąpionej pani Jadwidze Łach – za całokształt.

Grzegorz Rogowski

prezes LKS „Kosynierzy” MDM „Strzelec”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*