WARSZTATY DLA RODZICÓW

Od 01.10.2014 (środa) w godz. 17.00 do 20.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach, ruszają warsztaty dla rodziców pod hasłem:

Jak uskrzydlić moje dziecko?

Motywacja jest motorem rozwoju dziecka i źródłem sukcesu. Dzięki niej możliwe jest osiągnięcie wytyczonych celów. Proces edukacji, długi i intensywny, wymaga od uczniów sporo wysiłku, dlatego pierwszą czynnością w toku nauczania powinno być rozbudzenie właściwej motywacji. Rodzicu, jeśli chcesz : zaszczepić w Twoim dziecku wytrwałość i wolę walki, pokazać radość satysfakcji z pokonania przeszkody, przekonać Twoje dziecko, że warto się doskonalić, budować i wzmacniać wewnętrzną motywację, tak aby stała się niezależna od czynników zewnętrznych… to zapraszamy na nasze warsztaty organizowane przez Szkołę dla Rodziców, które odbędą się w naszej szkole, począwszy od 01.10.2014r. (środa) w godz. 17.00 do 20.00.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu szkoły 12/387-16-01 lub bezpośrednio z p. Katarzyną Gawron tel. 607-083-192.

Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Główne motto Szkoły dla Rodziców i Wychowawców brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać.

Więcej informacji o szkole można znaleźć pod adresem:

http://www.ore.edu.pl/strona-ore/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=923

Program w dużej części bazuje na cyklu książek A. Faber i E. Mazlish pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, „Rodzeństwo bez rywalizacji. Jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, żeby samemu żyć z godnością”, „Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwej rodziny”, „Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole”, „Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*