Wizytacja ks.biskupa Damiana Muskusa

Dnia 3 listopada 2013r do luborzyckiej parafii przyjechał na wizytację kanoniczną biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej ks. Damian Muskus.

Wspólnie z księdzem proboszczem Tadeuszem Majcherem, odwiedzali kaplice na terenie naszej parafii. Ks.biskup odwiedził również kaplicę w Łuczycach, gdzie wpisał się do Kroniki i sfotografował z służbą liturgiczną.

Po nabożeństwia o godz. 11.00, ks.biskup udzielił błogosławieństwa rodzinom i spotkał się z służbą liturgiczną z całej parafii.

O godz. 15.00 w  Domu Kolpinga, odbyło się spotkanie z organizacjami kościelnymi, działającymi w parafii min: Róże Różańcowe, Krag Biblijny, Grupa Modlitewna, Zespół Charytatywny, Stowarzyszenie Kolpinga.

Na mszy św. o godz.16.00, ks.biskup, udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. I szkoły średniej. We mszy św. uczestniczyli też księża, którzy przygotowywali młodzież do sakramentu, min: ks. Robert Anusiewicz.

W poniedziałek 4 listopada ks biskup  odwiedził szkoły na terenie naszej parafii. W Łuczycach, spotkał się z uczniami i nauczycielami na uroczystym apelu.

Więcej zdjęć w GALERII WYDARZEŃ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*