Wyjazd służby liturgicznej do Maruszyny

W dniach 26.07 – 29.07.2012 Służba Liturgiczna parafii Luborzyca, udała się na wakacyjny wypoczynek do zaprzyjaźnionej Maruszyny koło Nowego Targu. Pomysłodawcą „Wakacji z Panem Bogiem” i głównym organizatorem był ks. Franciszek Walkosz. Z 33 osobowej grupy większość stanowili ministranci i lektorzy z Łuczyc, związani z MDM „STRZELEC ŁUCZYCE”. W programie było min: zwiedzanie Sanktuarium M.B. Jaworzyńskiej Królowej Tatr, wyjście w góry na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję, z której rozciąga się niesamowity widok na Tatry. Grupa zwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu, oraz Kościół pw Matki Bożej Częstochowskiej w Bachledówce. Obowiązkowym punktem wędrówki były lody w Nowym Targu, a także podziwianie widoków z Gubałówki.
Jako drużyna piłkarska, trenowaliśmy na pobliskim boisku Szkoły Podstawowej w Maruszynie a w jeden z wieczorów rozegrane zostały dwa mecze z miejscową drużyną. Pierwszy zakończył się remisem 3:3 a drugi wygraliśmy 5:3 Po całodziennych zmaganiach w ramach „pogodnych wieczorków”, nie brakowało śmiechu i zabawy. Ostatniego dnia udaliśmy się do Kasinki Małej na ognisko, gdzie przebywał na letnim wypoczynku ks. Robert Anusiewicz ze swoją grupą.

Do Łuczyc, powróciliśmy wieczorem, gdzie na parkingu koło Kaplicy na swoje pociechy czekali stęsknieni rodzice. A organizatorzy usłyszeli gromkie DZIĘKUJEMY!

Zdjęcia w galerii wydarzeń 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*