WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH

Wyniki Wyborów Samorządowych 2014 r.
Wprowadzenie: Jacek Kaczmarczyk
19.11.2014.

Gminna Komisja Wyborcza w Kocmyrzowie-Luborzycy po zebraniu i podliczeniu głosów z 15 okręgów wyborczych podaje do publicznej wiadomości wyniki Wyborów Samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania: 11382
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania: 5178
Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów: 5044
Frekwencja: 45,49%

Wybory Wójta Gminy
Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następujące liczby głosów ważnych:
Jamborski Marek Wojciech: 3331 (66 %)
Łojek Jarosław Piotr: 1713 (34 %)
W związku z powyższym Komisja stwierdziła, iż wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na wójta Jamborski Marek Wojciech zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Samorządna Gmina Kocmyrzów-Luborzyca.

Wybory do Rady Gminy Kocmyrzów-LuborzycaOkręg Nr 1: Goszyce, Wilków
KLESZCZ Beata 151
KACZMARCZYK Augustyn Andrzej 233

Okręg Nr 2: Łososkowice, Skrzeszowice
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
NAGACZ Łucja Ewa

Okręg Nr 3: Wola Luborzyca, Wysiołek Luborzycki
DONIEC Małgorzata Zofia 228
WÓJCIK Krzysztof Marian 91

Okręg Nr 4: Baranówka
ADAMCZYK Dorota Barbara 156
MARZEC Grzegorz Wojciech 157
KAWULA Mateusz Andrzej 80

Okręg Nr 5: Luborzyca
KONEWECKA-HOŁÓJ Katarzyna Anna 132
ADAMSKA Krystyna Urszula 103
SZOPA Czesław Henryk 97

Okręg Nr 6: Goszcza, Marszowice, Sadowie
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
SIRY Antoni Kazimierz

Okręg Nr 7: Łuczyce
ŁACH Jadwiga Anna 345
PAŁETKO Tomasz Wojciech 96

Okręg Nr 8: Wiktorowice, Zastów
SZCZUPAK Krystyna Bronisława 98
ŻYLSKI Wiesław Karol 92
RUSEK Eliza Maria 115

Okręg Nr 9: Prusy
SZLACHTA Anna Franciszka 131
WÓJCIK Maria Zofia 127

Okręg Nr 10: Dojazdów
ZIĘCIAK Władysław Maciej 241
PODOLECKI Michał Marek 154

Okręg Nr 11: Krzysztoforzyce
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
TRELA Antoni Franciszek

Okręg Nr 12: Czulice, Karniów
NOWAK Sławomir Andrzej 22
WAWRO Zbigniew Józef 168
KRUPIŃSKI Krzysztof Kazimierz 179

Okręg Nr 13: Pietrzejowice, Rawałowice
GŁOWA Jacek Jerzy 159
WYPYCH Marek Wawrzyniec 108

Okręg Nr 14: Głęboka, Kocmyrzów
RODAK Stanisław 42
NOWAK Sylwester Kamil 84
GOMÓŁKA Michał Paweł 172
MAŁOTA Jan Adam 169

Okręg Nr 15: Maciejowice, Sulechów
KACZMARCZYK Leszek Piotr 135
RAŹNY Zbigniew Marek 145
JELEŃ Barbara Janina 122

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*