Zmiana dyrektora w Szkole Podstawowej

Dnia 3 września br.w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łuczycach, odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013. Podczas uroczystości, została pożegnana dotychczasowa dyrektor szkoły p. Bogumiła Jamborska. Przypomnijmy, że objęła stanowisko dyrektora dnia 2 stycznia 1992r. i pełniła tę funkcję do chwili obecnej.

Absolwenci szkoły, wręczyli pamiątkowy obraz, na którym widniały nazwiska wszystkich uczniów, którzy ukończyli szkołę za kadencji p. Jamborskiej, czyli od 1992r. do 2012r. Podziękowania i kwiaty wręczyły panie: radna Jadwiga Łach i sołtys Agnieszka Sykut. Następnie powitano panią Danutę Kozerę, która będzie pełniła funkcję dyrektora  szkoły.

Oto kilka informacji na temat nowej pani dyrektor.

Urodzona w Krynicy Górskiej, lat 38, zamężna, ma 3 córki. W 1996r. ukończyła  studia na WSP kierunek – matematyka. Przez całą swoją karierę, związana była ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Nauczała 16 lat matematyki i przechodziła wszystkie szczeble nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące. Ukończyła matematykę, ale również ukończyła studia podyplomowe – kierunek fizyka z astronomią z elementami informatyki.