Zwycięski mecz Młodzików !

Z radością informujemy, że niedzielny mecz naszej młodej drużyny z piłkarzami Olimpic Kraków zakończył się wspaniałym sukcesem.   Wygraliśmy 4:2 !!!

W strugach deszczu i przy wietrznej pogodzie we wspaniałym stylu nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania.

Pod kierunkiem trenera Andrzeja Jamborskiego i drugiego trenera Andrzeja Mizury nasi chłopcy pokazali wielką sportową klasę. Znakomita gra obronna, sprytne zagrania w pomocy i błyskawiczne ataki stanowiły źródło naszego sukcesu, na który wszyscy czekaliśmy. Graliśmy w składzie: bramkarze: Marcin Łach, Marek Pawłowski, obrona: Kamil Rumian, Krystian Panasiuk, Patryk Gorczyca, Bogusz Kowacki, pomoc: Jakub Klimas (1 bramka), Mieszko Kowacki, Jan Rogowski, Dominik Adamek, napastnik: Dawid Lichoń (3 bramki) oraz UWAGA: nasza debiutantka Julia Klimas, która wspaniale grała na lewej obronie. Na ławce rezerwie byli: Jakub Miziura i Adrian Kowacki.

Nikogo nie martwiło przenikliwe zimno i ulewny deszcz. Miło było patrzeć jak nasi zawodnicy tańczą na środku boiska z głośnym okrzykiem:

„Tak się bawią, tak się bawią Łuczyce!!!”


Naprawdę, przedniej klasy widowisko.

BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!!!

Następny mecz, miejmy nadzieję, że równie udany, w najbliższą środę o 16.00, na naszym boisku.

Rodzicom dziękuję za pomoc w organizacji i o podobną proszę w środę.

Serdecznie zapraszamy

Grzegorz Rogowski – prezes

2 myśli nt. „Zwycięski mecz Młodzików !

  1. Jeeeeeeeeeeest!!!!!!!! Nareszcie wygraliśmy mecz dziękuję wszystkim kolegom i koleżance za piękny mecz w zespole. Wymieniliśmy tyle podań, że przeciwna drużyna
    nie dała czasami rady odebrać piłki spod naszych nóg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*